Somālija

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Somālija

Pārdod īpašumu Somālijā

Somālija ir Austrumāfrikas valsts, kas atrodas Āfrikas ragā. Tā robežojas ar Džibutiju uz ziemeļiem, Etiopiju uz rietumiem un Keniju uz dienvidrietumiem.

Tās kapitāls ir Mogadišs.

Situācija Somālijas nekustamā īpašuma tirgū nav viegla, jo kopš 1991. gada valstī ir kari, bet, neskatoties uz to, tā ir viena no Somālijas ekonomikas izaugsmes nozarēm.

Ja jūs meklējat īpašumu pārdošanai Somālijā, galvenie faktori nekustamā īpašuma attīstības pieprasījumam ietver politisko stabilitāti, kas radīja labvēlīgu vidi un kā rezultātā ir piesaistījis ārzemniekus iegādāties īpašumu Somālijā.

Sektorā ir dažādas investīciju iespējas, pateicoties mājokļu un dzīvokļu un citu telpu būvniecības pieaugumam.

Tiem, kas vēlas iegādāties īpašumu pārdošanai Somālijā, miera atgriešanās un federālās valdības veidošana ir devusi stabilitāti ekonomikai, kas nozīmē, ka teritorija ir droša ilgtermiņa ieguldījumiem. Valdība iegulda infrastruktūrā, piemēram, ceļos, dzelzceļos, ostās un sakaru maršrutos.

Interesantākās pilsētas no nekustamā īpašuma tirgus viedokļa un Somālijā pārdodamo īpašumu skaits ir Berbera, Mogadishu un Bosaso.

Berberas pilsēta ir cieši saistīta ar tās mantoto pagātni, un pilsēta joprojām ir pazīstama kā galvenā Āfrikas ragas osta.

Mogadishu ir galvaspilsēta, piedāvā vairākas iespējas pārdošanai Somālijā, taču situācija vēl nav vienkārša un piedāvājums nav ļoti plašs.

 Bosaso ir ļoti dzīva pilsēta, tai ir aptuveni 700 000 iedzīvotāju un pastāvīgi pieaug.

Ir izveidotas jaunas skolas un infrastruktūra, un Dubaija ir devusi ieguldījumu, ieguldot miljoniem dolāru vietējā lidostā.

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB